Лікарі-ветеринари "10 друзів"

БЕРЕЖНИЙ ДМИТРИЙ ВІКТОРОВИЧ

Головний лікар
Керівник і беззмінний ``криголам`` у просуванні сучасних знань і методів лікування в нашій клініці і в нашій країні. Кандидат ветеринарних наук, доцент, член USAVA, BSAVA, SCI, сертифікований фахівець з операцій на колінному суглобі, з діагностики дисплазії тазостегнових та ліктьових суглобів, з ``пателі`` (вивиху колінної чашечки), з протезування кульшового суглоба, ``ЗОЛОТИЙ СКАЛЬПЕЛЬ УКРАЇНИ``, ведучий ветеринарної програми ``Зооакадемія`` на 5 каналі, редактор кількох ветеринарних журналів як в Україні, так і за кордоном. Проходив стажування з ортопедії в США (університет штату Охайо (м. Коламбус), Корнельський університет (Нью-Йорк), ветеринарна школа ``TAFT`` при Бостонському Університеті. І ще у 8 ветеринарних клініках США. В Англії (клініка доктора Фітц-Патріка), в Іспанії (національний університет м. Барселона) та в інших трохи менш знаменитих, але дуже значущих з погляду ветеринарної ортопедії навчальних центрів. Автор понад 100 наукових робіт, 2 авторських винаходів, кількох методичних вказівок з лікування тварин. Його доповіді слухали у 8 країнах світу загалом на понад 300 конференціях і семінарах.
Основна спеціалізація - ортопедія, травматологія.

БРИГАДИНА ОКСАНА АНАТОЛІВНА

ветеринарний лікар
Лікар ветеринарної медицини. Стаж роботи - понад 10 років. Закінчивши Сумський СНАУ, вирішила, що її основна професія в житті - це ветеринарна наука, а займатися цим потрібно в кращому НДІ - ДНКІБШМ (складно звучить, проте за цією абревіатурою криється найскладніше та найнебезпечніше, що можна вигадати в роботі ветеринарного лікаря, - робота з патогенами, небезпечними для життя не лише тварин, а й людей (наприклад, збудник Сибірської виразки). Проте вже за 2 роки бажання допомагати конкретному пацієнту взяло гору, і Оксана Анатоліївна розпочала свою практичну діяльність на ниві допомоги собакам і кішкам. На сьогоднішній день доктор Бригадіна є визнаним фахівцем у ветеринарній офтальмології та ветеринарній анестезіології. Вона активно популяризує ветеринарні знання, виступаючи на українських і міжнародних конференціях. Постійно підвищує свій рівень на навчанні у найкращих зарубіжних офтальмологів.

ЯКОВЛЄВ ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ветеринарний лікар
Закінчив Сумський національний аграрний університет, магістр ветеринарної медицини, стаж роботи понад 10 років, спеціалізується на лікуванні пацієнтів із тяжкими розладами серцево-судинної та дихальної системи. У клініці працює з дня її заснування і донині. довгий час був завідувачем стаціонару. Стажувався в клініці Біле ікло (Москва, РФ) у доктора Комолова. Спеціалізація в клініці - терапія, кардіологія, реанімація, УЗДдіагностика.

ШУЛЬГА СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ

ветеринарний лікар
Магістр ветеринарної медицини, у клініці ветеринарної хірургії доктора Бережного працює від дня її заснування, досвід загальної роботи - понад 10 років, проходив стажування в Англії, володіє методиками анестезії та реанімації на найвищому рівні, лектор з анестезії на українських і міжнародних конференціях.
З 2014 року його сфера практичної діяльності розширилася. Пройшовши спочатку базове, потім ``просунуте`` навчання в клініці неврології доктора Сотникова з неврології, нейрохірургії та МРТ-досліджень, а потім багаторазово посиливши свої знання на міжнародних стажуваннях, Сергій Іванович увійшов у трійку найкращих ветеринарних неврологів і нейрохірургів нашої країни. На сьогоднішній день доктор Шульга - дуже затребуваний фахівець. Його постійно запрошують проводити семінари, лекції, консультації та операції як у нашій країні, так і в інші країни (Грузія, Азербайджан, Росія).

СЕРГІЄНКО ЯРОСЛАВ ГРИГОРЙОВИЧ

ветеринарний лікар
Наш найбільший і найдобріший лікар. Спостерігаючи, як ця людина приймає своїх дрібних пацієнтів, просто отримуєш насолоду від тієї великої кількості ніжності та любові, яку віддає лікар.
Ярослав Григорович, ще навчаючись в університеті, проходив практику в найкращих клініках нашого міста. Це дало змогу Ярославу Григоровичу відразу ж влаштуватися на роботу в найкращу ветеринарну клініку Москви, яка займається лікуванням екзотичних тварин. А після цього укласти контракт і протягом 2-х років працювати ветеринарним лікарем у Празі (Чехія). Після закінчення контракту перед доктором Сергієнком були відкриті всі двері, проте любов до України та нашого міста змусила його повернутися до нас, у нашу клініку, де на нього так чекали пацієнти. Ярослав Григорович не тільки працює лікарем, він активно бере участь як лектор на українських конференціях і семінарах не тільки для лікарів-колег, а й для заводчиків і господарів екзотичних тварин.

ШУЛЬГА АЛІНА РОМАНІВНА

ветеринарний лікар
Лікар ветеринарної медицини і справді ``візитна картка`` нашої клініки. Її позитивний настрій по життю і прагнення до досконалості і перемог над усіма проблемами, які оточують наших пацієнтів і їх господарів. Ще не закінчивши ВНЗ, Аліна Романівна вже мала чималий стаж роботи у ветеринарних клініках. Що дало їй змогу не просто ``влитися`` в наш колектив, а й стати його маленьким капітаном. Аліна Романівна займається найскладнішим що можна придумати - адміністративною роботою, а під час відпочинку від думок ``як зробити нашу клініку кращою для лікарів і приємнішою для улюбленців та їхніх господарів``, вона свій художній потенціал проявляє в нашому грумінг-салоні ``Собачкін Тюнінг``, де з-під її ножиць виходять просто витвори мистецтв.

Циганенко Олег Володимирович

ветеринарний лікар
Почав професійну кар'єру як помічник ветеринарного лікаря з 2003 року. У 2007 році закінчив СНАУ та почав працювати ветеринарним лікарем у філіалі міжнародного центру по вивченню годівлі домашніх тварин WALTHAM. З 2015 року став головним ветеринарним лікарем цього центру. З початком повномасштабного вторгнення Олег Володимирович повернувся працювати до рідного краю з прагненням допомогати українським тваринам. Сфера інтересів направлена на контроль розповсюдження інфекційних хвороб, хвороб ШКТ, годівлі дрібних тварин та фелінологічна зоопсихологія

БРЯЗКУН ІГОР ІГОРОВИЧ

ЕНДОСКОПІЯ, ВІЗУАЛЬНА ДІАГНОСТИКА, ТЕРАПІЯ ЗАГАЛЬНОГО НАПРЯМУ
Закінчив навчання на ветеринарному факультеті сумського НАУ у 2019 році. Має освіту рівня магістр.
Досвід роботи з тваринами з 2014 року.

МИРОНЕНКО ТЕТЯНА ЯРОСЛАВІВНА

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ: ЛАБОРАТОРНА ДІАГНОСТИКА
Лікар ветеринарної медицини. Закінчила факультет ветеринарної медицини Сумського НАУ у 2020 році. Освітній рівень магістр. Працює в ЗВЦ ``10 друзів`` з дня його відкриття. Досвід роботи з дрібними домашніми тваринами з 2014 року. Учасник конференцій і семінарів з ветеринарної репродукції і лабораторної діагностики.

БОЙЧУК ДАРИНА МАКСИМІВНА

Спеціалізація: Стоматологія
Лікар ветеринарної медицини. Закінчила факультет ветеринарної медицини Сумського НАУ. Освітній рівень магістр. Працює в ЗВЦ `10 друзів` з 2017 року.
Участниця багатьох конференцій та курсів підвищення кваліфікації у напрямку - стоматологія . Стажувалася в ветеринарній клініці Якова (Вільнюс, Литва) .

Почему выбирают нас

профільна клініка

Єдина профільна ветеринарна клініка у Сумській області

найкращі фахівці

До ваших послуг найкращі ветеринарні лікарі: кандидати наук, доценти, магістри ветеринарної медицини

велика діагностика

Проведення широкого спектра діагностики: КТ, МРТ, УЗД, рентген, лабораторна діагностика

працюємо цілодобово

Наша клініка працює цілодобово! Ви можете звернутися до нас у будь-який час за оперативною допомогою чи консультацією

Про нас

Клініка ветеринарної хірургії доктора Бережного відкрита з огляду на перспективи розвитку ветеринарної медицини України. Перша та єдина ветеринарна клініка, яка позиціонує себе як профільна.

Дізнатись детальніше

Час роботи

Украина, г. Сумы, ул.Холодноярськоі бригади 25 а

Ми намагаємося, щоб наша робота була зрозумілою, а рівень роботи був найвищим.

Записатися на прийом