Врачи-ветеринары "10 друзей"

БЕРЕЖНИЙ ДМИТРИЙ ВІКТОРОВИЧ

Головний лікар
Керівник і беззмінний ``криголам`` у просуванні сучасних знань і методів лікування в нашій клініці і в нашій країні. Кандидат ветеринарних наук, доцент, член USAVA, BSAVA, SCI, сертифікований фахівець з операцій на колінному суглобі, з діагностики дисплазії тазостегнових та ліктьових суглобів, з ``пателі`` (вивиху колінної чашечки), з протезування кульшового суглоба, ``ЗОЛОТИЙ СКАЛЬПЕЛЬ УКРАЇНИ``, ведучий ветеринарної програми ``Зооакадемія`` на 5 каналі, редактор кількох ветеринарних журналів як в Україні, так і за кордоном. Проходив стажування з ортопедії в США (університет штату Охайо (м. Коламбус), Корнельський університет (Нью-Йорк), ветеринарна школа ``TAFT`` при Бостонському Університеті. І ще у 8 ветеринарних клініках США. В Англії (клініка доктора Фітц-Патріка), в Іспанії (національний університет м. Барселона) та в інших трохи менш знаменитих, але дуже значущих з погляду ветеринарної ортопедії навчальних центрів. Автор понад 100 наукових робіт, 2 авторських винаходів, кількох методичних вказівок з лікування тварин. Його доповіді слухали у 8 країнах світу загалом на понад 300 конференціях і семінарах.
Основна спеціалізація - ортопедія, травматологія.

БРИГАДИНА ОКСАНА АНАТОЛІВНА

ветеринарний лікар
Лікар ветеринарної медицини. Стаж роботи - понад 10 років. Закінчивши Сумський СНАУ, вирішила, що її основна професія в житті - це ветеринарна наука, а займатися цим потрібно в кращому НДІ - ДНКІБШМ (складно звучить, проте за цією абревіатурою криється найскладніше та найнебезпечніше, що можна вигадати в роботі ветеринарного лікаря, - робота з патогенами, небезпечними для життя не лише тварин, а й людей (наприклад, збудник Сибірської виразки). Проте вже за 2 роки бажання допомагати конкретному пацієнту взяло гору, і Оксана Анатоліївна розпочала свою практичну діяльність на ниві допомоги собакам і кішкам. На сьогоднішній день доктор Бригадіна є визнаним фахівцем у ветеринарній офтальмології та ветеринарній анестезіології. Вона активно популяризує ветеринарні знання, виступаючи на українських і міжнародних конференціях. Постійно підвищує свій рівень на навчанні у найкращих зарубіжних офтальмологів.

ЯКОВЛЄВ ІГОР ОЛЕКСАНДРОВИЧ

ветеринарний лікар
Закінчив Сумський національний аграрний університет, магістр ветеринарної медицини, стаж роботи понад 10 років, спеціалізується на лікуванні пацієнтів із тяжкими розладами серцево-судинної та дихальної системи. У клініці працює з дня її заснування і донині. довгий час був завідувачем стаціонару. Стажувався в клініці Біле ікло (Москва, РФ) у доктора Комолова. Спеціалізація в клініці - терапія, кардіологія, реанімація, УЗДдіагностика.

ШУЛЬГА СЕРГІЙ ІВАНОВИЧ

ветеринарний лікар
Магістр ветеринарної медицини, у клініці ветеринарної хірургії доктора Бережного працює від дня її заснування, досвід загальної роботи - понад 10 років, проходив стажування в Англії, володіє методиками анестезії та реанімації на найвищому рівні, лектор з анестезії на українських і міжнародних конференціях.
З 2014 року його сфера практичної діяльності розширилася. Пройшовши спочатку базове, потім ``просунуте`` навчання в клініці неврології доктора Сотникова з неврології, нейрохірургії та МРТ-досліджень, а потім багаторазово посиливши свої знання на міжнародних стажуваннях, Сергій Іванович увійшов у трійку найкращих ветеринарних неврологів і нейрохірургів нашої країни. На сьогоднішній день доктор Шульга - дуже затребуваний фахівець. Його постійно запрошують проводити семінари, лекції, консультації та операції як у нашій країні, так і в інші країни (Грузія, Азербайджан, Росія).

СЕРГІЄНКО ЯРОСЛАВ ГРИГОРЙОВИЧ

ветеринарний лікар
Наш найбільший і найдобріший лікар. Спостерігаючи, як ця людина приймає своїх дрібних пацієнтів, просто отримуєш насолоду від тієї великої кількості ніжності та любові, яку віддає лікар.
Ярослав Григорович, ще навчаючись в університеті, проходив практику в найкращих клініках нашого міста. Це дало змогу Ярославу Григоровичу відразу ж влаштуватися на роботу в найкращу ветеринарну клініку Москви, яка займається лікуванням екзотичних тварин. А після цього укласти контракт і протягом 2-х років працювати ветеринарним лікарем у Празі (Чехія). Після закінчення контракту перед доктором Сергієнком були відкриті всі двері, проте любов до України та нашого міста змусила його повернутися до нас, у нашу клініку, де на нього так чекали пацієнти. Ярослав Григорович не тільки працює лікарем, він активно бере участь як лектор на українських конференціях і семінарах не тільки для лікарів-колег, а й для заводчиків і господарів екзотичних тварин.

ШУЛЬГА АЛІНА РОМАНІВНА

ветеринарний лікар
Лікар ветеринарної медицини і справді ``візитна картка`` нашої клініки. Її позитивний настрій по життю і прагнення до досконалості і перемог над усіма проблемами, які оточують наших пацієнтів і їх господарів. Ще не закінчивши ВНЗ, Аліна Романівна вже мала чималий стаж роботи у ветеринарних клініках. Що дало їй змогу не просто ``влитися`` в наш колектив, а й стати його маленьким капітаном. Аліна Романівна займається найскладнішим що можна придумати - адміністративною роботою, а під час відпочинку від думок ``як зробити нашу клініку кращою для лікарів і приємнішою для улюбленців та їхніх господарів``, вона свій художній потенціал проявляє в нашому грумінг-салоні ``Собачкін Тюнінг``, де з-під її ножиць виходять просто витвори мистецтв.

БРЯЗКУН ІГОР ІГОРОВИЧ

ЕНДОСКОПІЯ, ВІЗУАЛЬНА ДІАГНОСТИКА, ТЕРАПІЯ ЗАГАЛЬНОГО НАПРЯМУ
Закінчив навчання на ветеринарному факультеті сумського НАУ у 2019 році. Має освіту рівня магістр.
Досвід роботи з тваринами з 2014 року.

МИРОНЕНКО ТЕТЯНА ЯРОСЛАВІВНА

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ: ЛАБОРАТОРНА ДІАГНОСТИКА
Лікар ветеринарної медицини. Закінчила факультет ветеринарної медицини Сумського НАУ у 2020 році. Освітній рівень магістр. Працює в ЗВЦ ``10 друзів`` з дня його відкриття. Досвід роботи з дрібними домашніми тваринами з 2014 року. Учасник конференцій і семінарів з ветеринарної репродукції і лабораторної діагностики.

Почему выбирают нас

профильная клиника

Единственная профильная ветеринарная клиника в Сумской области

лучшие специалисты

К вашим услугам лучшие ветеринарные врачи: кандидаты наук, доценты, магистры ветеринарной медицины

обширная диагностика

Проведение обширного спектра диагностики: КТ, МРТ, УЗИ, рентген, лабораторная диагностика

работаем круглосуточно

Наша клиника работает круглосуточно! Вы можете обратиться к нам в любое время за оперативной помощью или консультацией

О нас

Клиника ветеринарной хирургии доктора Бережного открыта с учётом перспектив развития ветеринарной медицины Украины. Первая и единственная ветеринарная клиника, которая позиционирует себя как профильная.

Узнать подробнее

Время работы

Работаем круглосуточно, без перерывов, праздничных и выходных

Адрес: Украина, г. Сумы, ул. СКД, д. 25А

Мы стараемся, чтобы наша работа была понятна, а уровень работы был самым высоким.

Записаться на приём